WARUNKI ZAKUPU BILETÓW

ETAPY REZERWACJI

  1. WYPE�?NIENIE FORMULARZA - Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na stronie www.promy.pl
  2. WYBRANIE REZERWACJA lub KALKULACJA - Wybranie opcji rezerwacja lub kalkulacja - rezerwację należy wybrać w przypadku, gdy znają Państwo cenę, kalkulację ,gdy jej Państwo nie znają (wysyłana jest wtedy kalkulacja na podany adres e-mail z propozycją najtańszej możliwej oferty cenowej). Przy wybraniu opcji rezerwacja należy w kroku 3 podać cenę, którą Państwo mieli kalkulowaną. W przypadku kalkulacji na e-mail otrzymają Państwo kalkulację z ceną, rodzajem oferty i link do kontynuacji rezerwacji.
  3. DOKONANIE REZERWACJI / P�?ATNOŚĆ - po wypełnieniu formularza zostaną Państwo poproszeni o sprawdzenie poprawności danych i akceptację warunków. Po zaakceptowaniu warunków zostaje przesłana rezerwacja. Pojawi się Państwu strona z możliwością zapłaty on-line.
  4. PO DOKONANIU WP�?ATY - Po dokonaniu wpłaty otrzymają Państwo na e-mail 2 pliki [potwierdzenie rezerwacji oraz dokument z numerem rezerwacji, który uprawnia do wejścia na prom].UWAGA!!! - rezerwacja zostanie założona po dokonaniu wpłaty kartą kredytową lub przelewem przez system płatności dotpay / paypal. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny, całość kwoty zostanie zwrócona (zobacz informacje o sposobie dokonywania zwrotów ). UWAGA!!! rezerwacje zakładane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:30 do 17:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00. UWAGA!!! PETPOLONIA zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji i skierowanie Klienta do jednego z agencyjnych biur podróży.

WARUNKI ARMATORÓW

Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami rezerwacji danego armatora. Poniżej można pobrać pliki z warunkami.

Rezerwacja tanich biletów promowych

Sprzedaż biletów promowych w Europie, tanie bilety promowe dla pasażerów pieszych i z samochodami, bilety promowe dla grup, przeprawy promowe dla ciężarówek, rejsy turystyczne i wycieczki promowe. Sprawdź rozkłady połączeń i ceny biletów