Z SAMOCHODEM LUB PIESZO NAWET -25% W TARYFIE ECONOMY I FLEXI AŻ DO LIPCA!

W Zimowej Wyprzedaży wyjazdy z samochodem i pieszo aż do 08 lipca 2021 na wybrane wypłynięcia są tańsze nawet o 25% od cen regularnych! Szukasz ofert na zimę, majówkę, początek lata?

 

SZCZEGÓŁY OFERTY ZIMOWA WYPRZEDAŻ:

 

*   Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Zimowa Wyprzedaż”, od 11.01.2021 do 25.01.2021.

 

*  Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 12.01.2021 do 08.07.2021 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.

 

*  Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Economy i Flexi; nie dotyczy taryfy Premium, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

 

*  Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

 

*  Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych do 08.07.2021 włącznie.

 

*  Promocja „Zimowa Wyprzedaż” łączy się z promocją „Powrót -25%” pod warunkiem zarezerwowania takiej samej taryfy na wyjazd i powrót. W taryfie Flexi promocja „Zimowa Wyprzedaż” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na taryfę Flexi.

 

*  Bilety zakupione w promocji „Zimowa Wyprzedaż” obowiązują zwykłe warunki odpowiednio taryfy Economy i taryfy Flexi. Taryfa Economy jest bezzwrotna. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu.

 

 

*  Liczba miejsc w promocji „Zimowa Wyprzedaż” jest ograniczona.


Rezerwacja tanich biletów promowych

Sprzedaż biletów promowych w Europie, tanie bilety promowe dla pasażerów pieszych i z samochodami, bilety promowe dla grup, przeprawy promowe dla ciężarówek, rejsy turystyczne i wycieczki promowe. Sprawdź rozkłady połączeń i ceny biletów