Letnia promocja Stena Line do -10%

Skorzystaj z wakacyjnej promocji i wybierz się promem z Gdyni do Karlskrony i z powrotem, z samochodem lub pieszo. Teraz na wybrane rejsy 10% taniej do końca lata w taryfach Economy oraz Flexi! Sprawdź oferty aż do 31.08.2020, rób rezerwację i pakuj się na wyjazd!

Trochę się wahasz? Wybierz taryfę Flexi - bilet możesz zmienić lub anulować aż do 24h przed wypłynięciem. Jeżeli wolisz taryfę Economy, pamiętaj, że do 30.06.2020 możesz zmienić rezerwację bez opłaty manipulacyjnej, albo przekształcić ją w bilet otwarty i pojechać nawet w roku 2021.

 

Szczegóły oferty: 

Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Summer10”, od 26.05.2020 do 31.08.2020.

Promocja dotyczy wypłynięć na linii Gdynia-Karlskrona, w obu kierunkach w terminie od 27.05.2020 do 31.08.2020, statkami Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Balica i Stena Nordica (ograniczona liczba miejsc).

Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży) na stronie www.promy.pl

Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz Flexi; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

Rabat 10% jest liczony od aktualnej ceny odpowiednio w taryfach Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą / pieszego; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Bilety zakupione w promocji „Summer10” obowiązują warunki taryfy Economy lub odpowiednio Flexi, z powyższymi wyjątkami.

Do 30.06.2020 istnieje możliwość zmiany rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej za zamianę, lecz może obowiązywać dopłata za droższy rejs.

Alternatywnie do 30.06.2020 istnieje możliwość przekształcenia rezerwacji w bilet otwarty, do wykorzystania do końca 2021.


Rezerwacja tanich biletów promowych

Sprzedaż biletów promowych w Europie, tanie bilety promowe dla pasażerów pieszych i z samochodami, bilety promowe dla grup, przeprawy promowe dla ciężarówek, rejsy turystyczne i wycieczki promowe. Sprawdź rozkłady połączeń i ceny biletów