Regulamin

Program partnerski PROMY.PL

Przedstawiamy Państwu program partnerski PROMY.PL dzięki któremu mogą Państwo zarabiać na swojej stronie internetowej. Wystarczy się zarejestrować, pobrać kod html i wkleić go na swojej stronie.

1. rejestracja - aby uczestniczyć w programie partnerskim PROMY.PL należy się zarejestrować [uwaga! do programu partnerskiego mogą przystąpić tylko osoby posiadające działalność gospodarczą]. Do rejestracji należy podać dane firmy oraz adres e-mail, który będzie Państwa loginem. W późniejszym czasie podanego loginu nie będzie można zmienić.

2. instalacja - aby zainstalować wyszukiwarkę należy się zalogować, pobrać kod html i wkleić go na swoją stronę www.

3. płatności – po dokonaniu przez Klienta rezerwacji z Państwa strony zostanie to odnotowane w Państwa panelu [statystyki], jeśli rezerwacja dojdzie do skutku czyli Klient ostatecznie zakupi bilet zostanie naliczona Państwu prowizja w wysokości 2% od ceny biletu bez opłat portowych i manipulacyjnych. Jeśli kwota na Państwa koncie przekroczy 100 PLN to mogą już Państwo wystawić fakturę na uzyskaną prowizję i przesłać ją do nas na adres: PETPOLONIA M. Koczot, A. Toma, S.J. 34-205 Stryszawa 178C NIP: 5521417260 z dopiskiem program partnerski oraz adresem e-mail, na którym się Państwo logują. (uwaga faktury bez dopisku oraz adresu e-mail będą ignorowane).